Valmiera 29. jūlijs

Pieteikties
29.jūlijā, VALMIERĀ norisināsies noslēdzošais EIROPAS PIECCĪŅAS posms par tēmu “Atvērtā Eiropa”.

Šajā posmā uzdotie jautājumi būs par plašajām iespējām, kādas Eiropas iedzīvotājiem ir pieejamas, lai smeltos pieredzi un mācītos. Būs ietverta arī informācija par darba un finanšu piesaistes iespējām, nodarbinātību, izaugsmi un investīcijām, kā arī Valmieras kultūrvēsturi.

Spēles laikā ikviens interesents aicināts piedalīties un pārbaudīt savas zināšanas, vienlaicīgi cīnoties par vērtīgām balvām!

Lai pieteiktos, jāaizpilda reģistrācijas anketa vietnē www.eiropas5cina.lv vai jāreģistrējas spēles norises dienā jebkurā no attiecīgajā pilsētā izvietotajiem kontrolpunktiem.

Šajā posmā spēli bagātinās “Mobilais zināšanu ekspresis”, kas ir zināšanu platforma, lai interesantā veidā ļautu izzināt Eiropu!

Jau atpazīstamais - Mobilais zināšanu ekspresis atradīsies uz Rīgas ielas iepretim t/c Valleta un aicinās daudzveidīgi iepazīt Eiropas Savienību - atpazīstot augļus, ko Latvija importē no citām valstīm, tādejādi pilnveidojot izpratni par ES valstu sadarbību, kas ietekmē ikviena cilvēka ikdienu. Tāpat aicinām likt lietā zināšanas un uzzināt ko jaunu, risinot šifrētu rēbusu un piedaloties atraktīvā spēlē par ES valstīm, to kultūru, simboliem, ēdieniem, tādejādi pilnveidojot izpratni par ES saukli "vienoti daudzveidībā”!

Spēle ES ERUDĪTS būs mobilā zināšanu ekspreša centrālais notikums, kura laikā tiek būvēts pēc iespējas augstāks zināšanu tornis, atspoguļojot ideju par līdzdalību un kopīgu Eiropas veidošanu. Spēle notiks laika posmā no plkst. 10:00 līdz 17:00 (starp t/c Valleta un Rīgas ielu) un plkst. 19:00 uz skatuves tiks noskaidrots uzvarētājs, kurš saņems SALDUMU GROZU.

Aktīvākie dalībnieki saņems piemiņas balvas, pozitīvu enerģijas lādiņu un nostiprinās izpratni, ka MĒS ESAM EIROPA!

Vairāk par Mobilo zināšanu ekspresi

Svarīga informācija
 • Atklāšana plkst.: 12:00 un apbalvošana plkst.: 19:00 uz skatuves Svētku centrālajā laukumā.
 • Spēles norises laiks piecas stundas – no plkst. 12:00 līdz 17:00.
 • Lai cīnītos par balvām būs jāiziet visi 5 spēles punkti un uzsākt spēli varēs jebkurā no tiem. Spēles norises punktu karte atrodama mājas lapā un būs pieejama drukātā veidā spēles norises punktos.
 • Tiks vērtēts ātrums un atbilžu precizitāte. Katram jautājumam tiks atvēlētas 120sek atbildes sniegšanai.
 • Laiks, kas pavadīts pārvietojoties no punkta uz punktu, netiks skaitīts. Uzskaitīs vien to laiku, kas tiks izmantots, lai sniegtu atbildes katrā no punktiem.
 • Uzvarēs tā komanda/individuālais dalībnieks, kas visīsākajā laikā būs pareizi atbildējis uz visvairāk jautājumiem.
 • Piedalīties spēlē aicināts jebkurš interesents individuāli, ja ir sasniegta pilngadība, vai izveidojot komandu, kurā vismaz vienam dalībniekam jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu.
 • Reģistrēties, iepazīties ar spēles nolikumu un atrast citu informāciju par spēli: www.eiropas5cina.lv
 • Rezultātiem varēs sekot līdzi tiešsaistē.
Norises punkti

Pilsētā tiks izvietoti 5 spēles punkti, spēli varēs sākt no jebkura punkta.

 • Starp T/c "Valleta" un Rīgas ielu (Info punkts, Foto stends un Mobilais zināšanu ekspresis) 
 • Valmieras Kultūras centrs / Valmieras TIC, Rīgas iela 10
 • Kinoteātris “Gaisma”, Rīgas iela 19
 • Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4
 • Vidzemes Augstskola, Tērbatas iela 10

Spēles vēstnese Valmierā - vieglatlēte Jolanta Dukure aicina piedalīties spēlē un saka: “Arī Tu esi daļa no Eiropas! Tiekamies Latvijas pilsētās!”

Posma uzvarētāji balvā saņems 700.00 EUR, 2. vietas ieguvēji 400.00 EUR, bet 3. vietas ieguvēji 300.00 EUR. Kā arī tiks izlozēti 3 laimīgie Virtuālās pieccīņas dalībnieki, kas katrs balvā saņems 300EUR. Kopējais spēles balvu fonds  10 000 EUR.

Lasi vairāk:

Lai dalība spēlē būtu veiksmīgāka, lasi par šo tēmu: https://www.eiropas5cina.lv/about/temas

Sekojiet jaunumiem sociālajos tīklos:
https://www.facebook.com/esmajalv/
http://www.draugiem.lv/esmaja/
https://twitter.com/es_maja

Informatīvi atbalsta
Sadarbības partneri
Atbalsta