Ziņas un jaunumi

Informācija medijiem: Piecas pilsētas, vairāk nekā 1000 dalībnieki – Eiropas Pieccīņa noslēgusies

Valmieras pilsētas svētku ietvaros noslēgusies spēle Eiropas Pieccīņa, kas kopš maija beigām norisinājās piecās Latvijas pilsētās: Jelgavā, Jēkabpilī, Kuldīgā, Cēsīs, Valmierā un virtuālajā vidē. Spēles ietvaros, iepazīstot pilsētas, baudot svētkus un cīnoties par vērtīgām balvām, zināšanas Latvijai un Eiropai nozīmīgos jautājumos pārbaudīja 1018 individuālie dalībnieki un komandas.
Lasīt vairāk

Informācija medijiem: Eiropas Pieccīņa finišēs Valmierā

Sestdien, 29. jūlijā, no plkst. 12:00 līdz 17:00 Valmieras pilsētas svētkos ikviens aicināts piedalīties intelektuālās spēles Eiropas Pieccīņa noslēdzošajā posmā Atvērtā Eiropa, kurā būs iespēja izcīnīt vērtīgas balvas, noskaidrojot savas zināšanas ne tikai par nodarbinātību un inovācijām, bet arī Eiropas un Valmieras ģeogrāfiju un kultūrvēsturi.
Lasīt vairāk

Informācija medijiem: Eiropas Pieccīņā digitālo gadsimtu iepazinuši vairāk nekā 170 dalībnieki

Kuldīgas pilsētas svētku ietvaros noslēdzies trešais komandu spēles Eiropas Pieccīņa posms Digitālais gadsimts, kurā zināšanas par Eiropas Savienības (ES) digitālo programmu pārbaudīja 178 individuālie dalībnieki un komandas, vienlaicīgi iepazīstot pilsētu un cīnoties par vērtīgām balvām.
Lasīt vairāk

Informācija medijiem: Eiropa uzlādēs Cēsīs

Sestdien, 22. jūlijā, no plkst. 12:00 līdz 17:00 Cēsu pilsētas svētkos aicinām piedalīties intelektuālajā spēlē Eiropas Pieccīņa par tēmu Eiropa uzlādē un izcīnīt vērtīgas balvas.
Lasīt vairāk

Tiekamies 22.jūlijā CĒSU PILSĒTAS SVĒTKOS, kur norisināsies EIROPAS PIECCĪŅA par tēmu “Eiropa uzlādē”.

Šajā spēles posmā būs jāatbild uz dažāda formāta jautājumiem par enerģētiku, dažādiem enerģētiskajiem resursiem un to alternatīvām, kā arī tiks iekļauti jautājumi par Cēsu kultūrvēsturi.
Lasīt vairāk

Pievērsiet uzmanību izmaiņām – Eiropas pieccīņas Kuldīgas posma Info punkts un foto stends pārcelts uz Baznīcas ielu 5 pie Vecā Rātsnama.

Pievērsiet uzmanību izmaiņām – Eiropas pieccīņas Kuldīgas posma Info punkts un foto stends pārcelts uz Baznīcas ielu 5 pie Vecā Rātsnama.
Lasīt vairāk

Pievienojies spēlei Kuldīgā 15.jūlijā!

EIROPAS PIECCĪŅAS Kuldīgas posms par tēmu “Digitālais gadsimts” norisināsies sestdien, 15.jūlijā, pilsētas svētku ietvaros.
Lasīt vairāk

Par tēmu “Atvērtā Eiropa” atklājam noslēdzošo VIRTUĀLĀS PIECCĪŅAS posmu.

Pirmajā jūlija dienā atklājam VIRTUĀLĀS PIECCĪŅAS noslēdzošo posmu par tēmu “Atvērtā Eiropa” (Nodarbinātība, izaugsme un investīcijas). Šis posms norisināsies no 01. jūlija plkst. 12.00 līdz 07. jūlija plkst. 17.00.
Lasīt vairāk

Detalizēta informācija - pievienojies spēlei Jēkabpilī 8.jūlijā!

Šā gada 8.jūlijā, Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros norisināsies EIROPAS PIECCĪŅAS posms “Dzimis Latvijā, mīlēts visā Eiropā”!
Lasīt vairāk

Atklājam VIRTUĀLĀS PIECCĪŅAS posmu par tēmu “Eiropa uzlādē”!

Pēcsvētku nedēļā tiek atklāta VIRTUĀLĀ PIECCĪŅA par tēmu “Eiropa uzlādē” (Enerģētikas savienība). Šis posms norisināsies no 26. jūnija plkst. 13.00 līdz 30. jūnija plkst. 17.00.
Lasīt vairāk

Sākas VIRTUĀLĀ PIECCĪŅA par tēmu “Digitālais gadsimts”!

Šodien, 17.jūnijā, tiek atklāta VIRTUĀLĀ PIECCĪŅA par tēmu “Digitālais gadsimts” (Digitālā programma Eiropai). Šis posms norisināsies no 17. jūnija plkst. 12.00 līdz 26. jūnija plkst. 12.00.
Lasīt vairāk

Sākas Virtuālās Pieccīņas otrais posms! Veiktas izmaiņas spēles nolikumā.

Šodien, 10.jūnijā tiek atklāts nākamais posms spēlei VIRTUĀLĀ PIECCĪŅA par tēmu “Dzimis Latvijā, mīlēts visā Eiropā” (ES iekšējais tirgus). Šis posms norisināsies no 10. jūnija plkst. 12.00 līdz 16. jūnija plkst. 17.00.
Lasīt vairāk

Sākas reģistrēšanās spēlei

15. maijā tiek atklāta reģistrēšanās spēlei Eiropas pieccīņa.

Lasīt vairāk

Valters Frīdenbergs un piecu pilsētu vēstneši aicina piedalīties spēlē EIROPAS PIECCĪŅA

Piektdien, 12.maijā plkst.11:30 Eiropas Savienības mājā tika pieteikta spēle EIROPAS PIECCĪŅA.

Lasīt vairāk